[ Paslanmaz Cam Korkuluk ]

Paslanmaz Camlı Korkuluk en büyük özellikleri; dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, estetik görünümlü ve cam, ahşap gibi ürünlerle beraber kullanılabilmesidir. Lamine ve temperli olarak üretilen ve paslanmaz çelik ile birlikte uygulamada kullanılan camlar tamamen güvenlik için kullanılan cam çeşididir, kırıldığında dağılmayan özelliği sayesinde kesiklere yol açmaz. Sağlam bir cam olan lamine ve temperli camlar kolay kolay da kırılmazlar. Paslanmaz çelik ile de uygulandığında yapılar için görsel açıdan mükemmel bir uyum içerisindedirler.

Paslanmaz Cam Korkuluk Kullanım Alanları :

Balkon ve merdiven korkuluklarında, galeri boşluklarında, teras ve yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılması gerekmektedir. Görsellik bakımından ise bu tarz mekanlarda kullanılması manzara ve mekanın önünün kapanmaması açısından önemlidir. Bu tarz mekanlarda Cam Korkulukları önemle tavsiye ediyoruz.

Paslanmaz Camlı Korkuluk sistemleri tamamen kendi işçiliğimiz ve CNC makinelerimizle kesim yapılarak üretilmektedir. Uzman personelimiz tarafından montajı yapılmaktadır. Montaj yapılmadan önce montaj yapılacak alan montaja hazır hale getirilmekte ve montaj bu işlemlerin sonunda yapılmaktadır.